O firmie
F.H.U. "Świat Paneli Drzwi i Okien" działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości, renomowanych producentów docenionych na całym świecie. W naszych salonach znajdą Państwo panele podłogowe, drzwi, okna, dywany, rolety, karnisze, obudowy grzejników, tapety oraz różnego rodzaju akcesoria w najlepszych cenach na rynku. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Co nas odróżnia od marketów ?

Ceny
Należymy do największej grupy zakupowiej w Polsce liczącej ponad 1000 polskich firm i przedsiębiorstw. Dzięki temu nasze ceny są mniejsze niż oferty marketowe. Dodatkowo każda cena podlega negocjacjom.

Obsługa
Każdy klient ma zapewnioną idywidualną obsługę wsyspecjalizowanego sprzedawcy. Nasz pracownik nie tylko fachowo doradzi przy wyborze markowych produktów ale i rzetelnie sfinalizuje Państwa zamówienie.

Pomiar
Profesjonalny i bezpłatny pomiar dla wszystkich zainteresowanych nasza ofertą. Nie wymagamy od klientów znajomości naszej branży... to MY jesteśmy dla Ciebie, służymy pomocą i doradztwem. Nasz przedstawiciel jest do Państwa dyspozycji.

Montaż
Autoryzowane grupy montażowe. Masz pewność, że towar zakupiony w naszej firmie zostanie zamontowany bez jakichkolwiek zastrzeżeń, szybko i sprawnie. Bardzo krótki czas realizacji, oczywiście w dogodnym dla Państwa terminie. Autoryzowany montaż to również 24 miesiące gwarancji na naszą usługę ale także serwis pogwarancyjny. Nasz klient nigdy nie zostaje sam ze swoim problemem. To wszystko gwarantuje kilkunastoletnie doświadczenie naszych montażystów.

Transport
Bezpłatny transport do 15 km dla naszych klientów.

Firma przyjazna dzieciom

           @ 2010 Świat Paneli Drzwi i Okien